HSM

22. září 2009 v 15:21 | Ada
HSM


Foto: Muzikál ze střední 2Foto: Muzikál ze střední 2Foto: Muzikál ze střední 2Foto: Muzikál ze střední 2Tapeta: Muzikál ze střední 2Tapeta: Muzikál ze střední 2Tapeta: Muzikál ze střední 2
Tapeta: Muzikál ze střední 2

Popis filmu

REKLAMA
Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu který vlastní rodiče Sharpay a Ryana. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže, kterou jim bude komplikovat hádka kvůli Sharpay. Gabrielle se nelíbí že Sharpay koketuje s Troyem a on se nechá ovládat. Gabriella se s Troyem na chvíli odloučí a Troy se pohádá se svým týmem Wildcats.

Troy řekne Sharpey co opravdu chce. Sharpay je uplně zaskočena protože toto nečekla. Tento rozhovor slyšela Kelsi a řekne to Chadovi a Ryanovi který se stal jedním z týmu Wildcats. Troy bude za Tygry a omluví sem jim a Ryan mu domluví aby zpíval se Sharpay v soutěži a Troy to příme. Místo Sharpey bude zpívat Gabriella a zase se dají s Troyem dohromady. A vše skončila jak má. Troy je zase s Gabriellou a má zpátky i svůj tým Wildcats.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama